Ayın Sitesi
100 TL Deneme Bonusu

Betmatik Para Yatırma

Betmatik para yatırma işlemleri, üye beklentilerine cevap veren, farklı yöntemler nedeni ile her üyenin şahsi hesap anlayışına karşılık gelen seçeneklerden meydana gelmektedir. Sistemin işleyişinde ön ödemeli kartlar ya da cüzdanlar ve bankacılık işlemleri yani havale, eft ve cepbank gibi seçenekler geçerlidir. İşlemler kısa süre içerisinde gerçekleşmekte olup, yatırımlar farklı başlık ve oranlarda toplanmış, bonuslar ile de desteklenmektedir. Site hakkında yapılan araştırmalarda ve çeşitli platformlarda karşılaşılan üye yorumlarında, para yatırma işlemlerinin belirtilen süreçlerde ve limitlerde, bahsedilen esaslar dahilinde, sorunsuz bir şekilde gerçekleştiğine dair olumlu geri dönüşlerin olduğu görülmektedir.

 

Betmatik Para Yatırma Seçenekleri

Betmatik para yatırma seçenekleri bahsedildiği gibi, elektronik ön ödemeli sistemleri ve banka hesaplarını kullanabilecek şekilde oluşturulmuştur. Kullanılan yöntemler;

 

  • Banka havalesi ile para yatırma,
  • Eft yöntemi ile para yatırma,
  • Ecopayz ile para yatırma ve
  • Astropay ile para yatırma olarak belirlenmiştir.

para-yatirma

Betmatik Para Yatırma Limitleri

Belirlenen betmatik para yatırma yöntemlerinin farklı limitleri bulunmakta olup, bu limitler, en az 50 Türk lirası olacak şekilde ayarlanmıştır. Yatırım işlemlerinin banka havalesi ve eft seçeneği için ortalama 60 dakika, diğer ön ödemeli sistemler için ise, anında işlem sürelerine sahip olduğu da site yönetimince belirtilmiştir. Yatırım işlemlerinde üye hesapları kullanılmakta olup, havale yönteminin tercih edilmesi halinde, canlı destek hattından ya da elektronik posta adresi üzerinden, sitenin çalıştığı banka bilgilerine ve siteye ait olan banka hesap numaralarına ulaşılması mümkündür.

 

Betmatik Para Yatırma Bonusları

Betmatik para yatırma işlemlerinin karşılığında, depozit bonusu başlığı altında ödül dağıtan bir anlayışa sahiptir. Verilen depozit yani para yatırma bonusları;

 

  • 350 Türk lirası ve % 100 oranında bulunan, ilk para yatırma ya da hoş geldin bonusu,
  • Ecopayz ile yatırım yapan üyelere verilen % 10 oranlı ecopayz yatırım bonusu,
  • Astropay ile yatırım yapan üyelere verilen % 10 oranlı astropay yatırım bonusu ve

10 Türk lirası değerine sahip olan ilk üyelik bonusudur. Verilen bonusların yatırım limitleri, farklı bedellerde bulunmakta olup, bu limit bilgilerine, site içeriğinde yer alan promosyonlar başlığından ya da canlı destek hattından ulaşılması mümkündür.

 


Betmatik ile ilgili paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.